alt
 
Spółdzielnia zatrudni operatora sprzętu ogrodniczego 
 
Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B, T
  • umiejętność kierowania ciągnikiem z pługiem
  • mile widziane uprawnienia do obsługi piły spalinowej
  • doświadczenie zawodowe w obsłudze maszyn ogrodniczych ( kosiarki, kosy spalinowe, nożyce do cięcia żywopłotu, odśnieżanie ciągnikiem)
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat;
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczenie na adres: Spółdzielnia Mieszkaniowa Bieńczyce os. Kombatantów 1, 31-630 Kraków, do dnia 10.05.2019r.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.  
W CV proszę zawrzeć klauzulę: 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).  
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółdzielnię Mieszkaniową Bieńczyce os. Kombatantów 1, 31-630 Kraków dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.