Dostawa 2

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Bieńczyce” w Krakowie, os. Kombatantów 1 zaprasza do udziału w dwóch równoległych przetargach na wybór wykonawców: na wykonanie instalacji centralnej ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) wraz z modernizacją węzła cieplnego w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych: os. J. Strusia 6, 9, 10, 11, 14 i os. Kalinowe 9, 10, oraz na wykonanie zmiany sposobu zasilania w wodę lokali mieszkalnych i usługowych w budynku os. J. Strusia 6.

Szczegółowe informacje oraz Specyfikacje przetargowe istotnych warunków zamówienia tych dwóch przetargów są do pobrania w dziale technicznym Spółdzielni os. Kombatantów 1 – Inspektorzy po wcześniejszym umówieniu terminu, tel. 12 349-78-02. Specyfikację można również uzyskać elektronicznie po przesłaniu zapytania na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem danych firmy. Oferty muszą zostać złożone bezpośrednio w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Bieńczyce” os. Kombatantów 1 nie później niż do dnia 7.12.2021r. do godz. 1500. Otwarcie ofert nastąpi w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Bieńczyce” os. Kombatantów 1 w Krakowie w dniu 8.12.2021r.

UWAGA.
W przypadku składania oferty na wykonanie instalacji centralnej ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) wraz z modernizacją węzła cieplnego na budynek os. J. Strusia 6 musi ona zostać złożona razem z ofertą dotyczącą równoległego przetargu na „zmianę sposobu zasilania w wodę lokali mieszkalnych i usługowych w budynku os. J. Strusia 6”.