ludek lupa

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Bieńczyce” zatrudni HYDRAULIKA

Możliwość zatrudnienia od zaraz

Opis stanowiska:
Wykonywanie prac hydraulicznych w zakresie instalacji gazowych w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych.

Oczekujemy od kandydatów:

  • Co najmniej roczny staż pracy w obszaże wewnętrznych instalacji gazowych w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych
  • Świadectwo kwalifikacyjne grupa: 2E, 3D i E
  • Minimalne wykształcenie – ukończenie szkoły zawodowej,
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Dokładność, sumienność, rzetelność i terminowość.

Oferta kandydata powinna zawierać :

  • Życiorys zawodowy ze zdjęciem i danymi kontaktowymi w tym telefon - Curriculum Vitae
  • Oświadczenie o proponowanym terminie nawiązania stosunku pracy.
  • Oczekiwania finansowe w zakresie wynagrodzenia.
  • Oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby związane z niniejszą rekrutacją, o treści: „"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"..”

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na okres próbny z możliwością zatrudnienia na cza nie określony.
  • Wynagrodzenie ryczałtowe.
  • Pakiet świadczeń socjalnych.
  • Bezstresową pracę w miłym zespole.

Uprzejmie informujemy, że z wybranymi wstępnie kandydatami będziemy się kontaktować telefonicznie w celu umówienia terminu rozmów weryfikujących, na których należy okazać dokumenty potwierdzające uzyskane wykształcenie i ewentualny przebieg pracy zawodowej.